Osnovna škola Kralja Zvonimira Solin

Upisi u OŠ i SŠ

Upisi u srednju školu - važne informacije

Autor: Marilena Babić, 10. 6. 2024. 13:52

Poštovani roditelji učenika 8. razreda,

na linkovima se nalaze važne informacije za upis u srednju školu.

Pedagoginja i razrednice

Prezentacija za roditelje

Upute kroz upisni proces

Video upute

Hodogram za učenike s teškoćama

Hodogram za redovite učenike

Upisi u prvi razred u šk. god. 2024./2025.

Autor: Marilena Babić, 11. 4. 2024. 08:33

Poštovani roditelji budućih prvašića,

na e-mail smo svim roditeljima poslali pozive s terminom za procjenu spremnosti za školu vašeg djetea.

Podsjećamo da roditelji sami biraju termine sistematskog pregleda u školskoj ambulati na sljedećem linku.

Na e-mail smo svim roditeljima poslali i Zahtjev za upis u program produženog boravka ili Zahtjev za upis u školu izvan upisnog područja. Ukoliko niste primili e-mail, a tražite nešto od navedenog molimo da se javite mailom na ured@os-kraljazvonimira.skole.hr.

Stručna služba škole

Upisi u prvi razred u šk. god. 2024./2025.

Autor: Marilena Babić, 13. 2. 2024. 17:24

Roditelji koji nemaju mogućnost upisa preko sustava e-Građani mogu doći u ured stručne službe škole obaviti elektronički upis u terminima:

28. 2. - 1. 3. od 9 do 11 sati

4. 3. - 6. 3. od 17 do 19 sati

Napomena: roditelji trebaju ponijeti OIB djeteta i OIB oba roditelja te nalaze logopeda, defektologa, psihologa i sl. ako dijete ima utvrđene teškoće.

Poštovani roditelji,

predupis učenika u osnovnu školu u školskoj godini 2024./2025. će se odvijati elektronskim putem preko Nacionalnog informacijskog sustava za upise. Roditelji trebaju podnijeti prijavu za upis djeteta od 22. veljače do 31. ožujka preko poveznice https://osnovne.e-upisi.hr/. Prijave za upis djece s već utvrđenim teškoćama su otvorene ranije, od 1. veljače do 31. ožujka. U sustav za elektroničke upise u osnovnu školu ulazi se preko portala e-Građani. Roditelji koji nemaju vjerodajnice za ulazak u portal trebaju se javiti stručnoj službi škole kojoj pripadaju prema upisnom području. O svim terminima ćemo vas naknadno obavijestiti. Roditelji koji dijete žele upisati u produženi boravak u našoj školi trebaju prilikom upisa isto označiti.

Stručna služba škole

Roditelji sami odabiru termine sistematskog pregleda za buduće prvašiće u školskoj ambulanti online, putem aplikacije Terminko.
Link za naručivanje na sistematski pregled predškolaca je ovdje.

Priloženi dokumenti:
2024-25 4.R.xlsx

UDŽBENICI I DOM

Ovdje možete vidjeti popise udžbenika i drugih obrazovnih materijala koji će se koristiti u našoj školi u šk. god. 2024./2025.

Udžbenike nabavlja škola, a sredstva za njih osigurava  Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Druge obrazovne materijale i pomoćna nastavna sredstva nabavlja škola, a sredstva za njih osigurava Grad Solin i Općina Klis.

Zvon i Mir
Projekt OŠ kralja Zvonimira